ODDÍLOVÉ REKORDY

VĚK     DISCIPLÍNA      DÍVKY                    VÝKON           ROK               CHLAPCI           VÝKON        ROK

                                                                                          DOSAŽENÍ                                                  DOSAŽENÍ

7 let     60m                 Anežka Andrejsová      11,29s         2012               Adam Šulc            10,57s          2014

            skok daleký       Klára Šormová            281cm         2012               David Špicar         323cm          2012

            hod míčkem      Sophie Paloušová        14,00m       2016               David Špicar         23,18m         2012 

            600m               Anežka Andrejsová      2:40,77       2012               Adam Šulc            2:26,23         2014 


8 let     60m                 Anežka Andrejsová      9,98s          2013               David Špicar          9,84s           2013 

            skok daleký       Anežka Andrejsová      310cm        2013               David Špicar          359cm         2013

            hod míčkem      Karolína Palo               22,91m       2013               David Špicar          32,89m        2013

            600m               Jana Blahutová            2:27,10       2006               Adam Šulc             2:11,82       2015

                                   Anežka Andrejsová      2:27,10       2013


9 let    60m                 Sára Špidlenová           9,77s          2004               Adam Šulc             9,44s           2016

                                  Anežka Andrejsová       9,77s          2014

           skok daleký      Anežka Horníková         352cm        2015               Adam Šulc             395cm          2016

           skok vysoký      Sára Špidlenová           120cm        2004               Petr Šubrt              125cm          2003

           hod míčkem     Ema Kloutvorová          26,49m       2017               Miroslav Špicar       39,16m         2011

           600m              Sára Špidlenová            2:23,1        2004               Adam Šulc              2:01,50        2016

                                 Laura Paloušová            2:23,72      2015


10 let  60m                Michaela Bašová           9,34s          2016               Vojtěch Hladík         9,17s           2015

           150m                                                                                         Jakub Vobořil          24,1s            1998 

           skok daleký      Michaela Bašová           386cm        2016               David Špicar         424cm         2015

           skok vysoký      Sára Špidlenová           125cm        2005               Petr Šubrt              133cm          2004  

           hod míčkem      Karolína Palo                32,30m      2015               Miroslav Špicar        45,00m        2012

           600m               Eliška Peterková           2:05,49      2015               Vojtěch Hladík         1:55,35        2015

           1000m                                                                                           Matěj Čermák         3:52,0         2016


11 let  60m                Eliška Andrejsová          9,40s         2013               Vojtěch Hladík           8,69s          2016  

           150m              Michaela Bašová            23,39s       2017               Miroslav Špicar         21,94s         2013

           300m              Eliška Peterková            53,58s       2016                Matěj Čermák          48,36s         2017

           skok daleký     Anežka Horníková           405cm       2017               Miroslav Špicar         473cm         2013

           skok vysoký     Sára Špidlenová             135cm       2006                Kamil Ouředníček     132cm         2004

           hod míčkem     Kateřina Klapková          43,51m      2004                Miroslav Špicar      57,60m       2013

           vrh koulí          Karolína Palo               7,33m       2016               Miroslav Špicar         8,42m         2013 

           600m              Eliška Peterková             2:01,44      2016               Vojtěch Hladík          1:49,93       2016

           800m              Eliška Peterková             2:52,95      2016               Vojtěch Hladík          2:51,94       2016  

           1000m            Michaela Bašová             4:07,0        2017               Matěj Čermák          3:36,0         2017 

           1500m                                                                                        Vojtěch Hladík          5:37,27      2016


12 let  60m               Sára Špidlenová              8,80s         2007                Jan Brzák                 8,1s           2000

                                                                                                             Jakub Fiala               8,45s         2013

           150m             Anežka Andrejsová         22,11s        2017                Miroslav Špicar         20,67s        2014

           300m             Eliška Peterková             53,01s        2017                Aleš Kloutvor           50,12s        2017

           skok daleký    Anežka Andrejsová          426cm        2017                Jakub Fiala               503cm        2013 

           skok vysoký    Sára Špidlenová              158cm        2007                Kamil Ouředníček     150cm        2005

           hod míčkem    Vanda Vávrová                47,32m      2015                Miroslav Špicar         67,28m      2014

           vrh koulí         Karolína Palo                   9,57m        2017                Miroslav Špicar         9,70m        2014

           hod oštěpem                                                                                Miroslav Špicar      34,80m     2014 

           600m             Kateřina Klapková            2:01,90      2005

           800m             Eliška Peterková               2:45,27      2017               Vojtěch Hladík         2:29,71      2017

           1000m           Karolína Palo                    4:30,0        2017               Vojtěch Hladík         3:17,64      2017

           1500m                                                                                          Vojtěch Zahrádka     5:42,61     2016


13 let  60m               Eliška Andrejsová             8,61s         2015                Jan Syrovátko           7,76s        1998 

           60m př.          Eliška Andrejsová             11,99s       2015                Jan Syrovátko            9,8s         1998

           150m             Renata Kučerová              21,1s         2000                Jakub Fiala                19,24s      2014

           300m             Anna Junková                  50,77s       2016                 Miroslav Špicar          43,07s      2015  

           skok daleký     Kateřina Klapková            450cm       2006                 Jan Syrovátko           562cm      1998

           skok vysoký    Sára Špidlenová               157cm       2008                 Jan Syrovátko         170cm     1998 

           hod míčkem    Kateřina Klapková            51,12m      2006                 Jan Syrovátko         87,10m    1998  

           vrh koulí         Eliška Barcalová               11,78m      2016                 Jan Syrovátko        14,42m    1998

           hod oštěpem   Adéla Vítková                   22,11m      2015                Miroslav Špicar       41,95m    2015 

           600m             Denisa Karešová               1:51,9       2006          

           800m             Anna Junková                   2:47,04     2016                 Martin Smutný          2:25,50     2008

           1000m           Anna Junková                   3:48,0       2016                 Miroslav Špicar          3:12,80     2015

           1500m                                                                                           Martin Smutný          5:13,4       2008

           pětiboj           Eliška Andrejsová             1979b.       2015                  Jan Syrovátko        2671b.     1998


14 let  60m              Kateřina Klapková             8,54s         2007                Jan Syrovátko         7,1s         1999    

                                                                                                                Jakub Fiala               7,42s        2015 

           100m                                                                                             Jan Syrovátko           11,6s        1999

           150m             Eliška Andrejsová              22,15s      2016                  Jakub Fiala               18,85s       2015

           300m             Anna Junková                   51,31s      2017                  Jakub Fiala               40,37s       2015 

           skok daleký    Kateřina Klapková             473cm       2007                 Jan Syrovátko        637cm       1999

           trojskok                                                                                        Antonín Vácha       1278cm      2001

           skok vysoký    Sára Špidlenová               165cm       2009                 Jan Syrovátko          180cm         1999 

           hod míčkem    Kateřina Klapková            61,36m      2007                Miroslav Špicar       87,00m      2016

           vrh koulí         Eliška Barcalová              10,44m       2017                 Jan Syrovátko          14,93m        1999 

           hod oštěpem   Adéla Vítková                  29,11m      2016                 Jan Syrovátko        59,80m      1999

           hod diskem     Eliška Barcalová               22,43m      2017

           600m             Denisa Karešová              1:51,1        2007

           800m             Monika Fejfarová             2:37,0        2003                Jan Rücker               2:26,33       2016

           1000m           Tereza Horáková              3:48,0       2017                Miroslav Špicar         3:03,0        2016 

           1500m           Tereza Horáková              6:38,52     2017                Martin Smutný          4:57,17      2009  

           3000m                                                                                         Martin Smutný          11:15,40     2009

           devítiboj                                                                                      Jan Syrovátko        5125b.       1999     


15 let  60m              Markéta Jarošová             8,5s            2002               Jan Syrovátko           7,52s         2000    

                               Kateřina Klapková             8,5s            2008

           150m            Kateřina Klapková             21,1s          2008                Miroslav Špicar        18,11s        2017 

           200m                                                                                           Miroslav Špicar         24,98s        2017

           300m                                                                                           Martin Smutný          41,29s         2010

           100m př.                                                                                       Miroslav Špicar         13,95s         2017

           skok daleký   Kateřina Tulková               485cm        2015                Jan Syrovátko           656cm         2000

           trojskok                                                                                        Antonín Vácha           1287cm       2002 

           skok vysoký   Denisa Karešová               155cm        2008                Martin Smutný          176cm         2010

                                Sára Špidlenová               155cm        2010 

           skok o tyči                                                                                    Miroslav Špicar          300cm         2017

           hod míčkem   Kateřina Klapková             60,90m      2008                Miroslav Špicar         88,00m        2017

           vrh koulí        Dagmar Václavíková          10,10m      1998                Jan Syrovátko           16,03m        2000 

           hod oštěpem  Kateřina Klapková             32,73m      2008                Miroslav Špicar          54,55m        2017

           hod diskem    Adéla Vítková                   20,07m       2017              Miroslav Špicar           34,45m      2017      

           800m            Kateřina Klapková             2:38,55      2008                Martin Smutný           2:16,19       2010 

           1000m          Adéla Vítková                    4:23,0       2017                Miroslav Špicar         2:57,27        2017 

           1500m                                                                                         Jan Rücker                4:47,00       2017

           3000m                                                                                         Jan Rücker                10,40,00     2017

           devítiboj                                                                                       Miroslav Špicar          5398b.        2017

 


V průběhu roku 2000 přestoupil Jan Syrovátko do AFK Pardubice (závodil za náš oddíl 3 roky od r. 1998)

V průběhu roku 2002 přestoupil Antonín Vácha do AC Pardubice ( závodil za náš oddíl 3 roky od r. 2000)

Na konci roku 2015 přestoupil Jakub Fiala do TJ Sokol Kolín (v našem oddíle působil a závodil 7 let od r. 2008)


Tučně uvedené rekordy jsou zároveň platnými rekordy Královéhradeckého kraje


Od roku 1999 se hází novým typem oštěpu


Některé výkony nebyly nalezeny nebo v dané disciplíně nikdo nenastupoval


Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode