Termínovka

TERMÍNOVÁ LISTINA NA ROK 2017 

Uvádím pouze termíny soutěží, ve kterých se může někdo s našich představit

4.2.2017 - Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje staršího žactva (2002+2003) - Jablonec nad Nisou

4.3.-5.3.2017 - Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (2002+2003)                           -         Praha - Stromovka

18.3.2017 - Velikonoční hala                                                                               -       Jablonec nad Nisou

21.4.2017 - OVOV - Okresní kolo                                                                       -          Jičín

22.-23.4.2017 - Krajský přebor ve vícebojích žactva                                            -             Hradec Králové

27.4.2017 - 1. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2006 a mladší)  -             Týniště nad Orlicí

29.4.2017 - 1. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2002+2003)                      -            Hradec Králové

3.5.2017 - Pohár rozhlasu - mladší žactvo - okres Jičín                                      -           Lázně Bělohrad

4.5.2017 - Pohár rozhlasu - starší žactvo - okres Jičín                                       -           Lázně Bělohrad

8.5.2017 - Youth Athletics - Sokol Grand Prix                                                    -         Kolín

11.5.2017 - 1. kolo - Krajský přebor mladšího žactva (2004+2005)                    -            Dvůr Králové nad Labem

21.5.2017 - 2. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2002+2003)                      -           Trutnov

23.5.2017 - OVOV - Krajské kolo                                                                       -          Hradec Králové 

25.5.2017 - 2. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2006 a mladší)   -           Hradec Králové

26.-28.5.2017 - Mistrovství ČR ve vícebojích                                                      -          Olomouc

1.6.2017 - 2. kolo - Krajský přebor mladšího žactva (2004+2005)                        -          Nová Paka

15.6.2017 - 3. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2006 a mladší)  -           Hradec Králové

17.6.2017 - 3. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2002+2003)                      -            Nové Město nad Metují

21.6.2017 - 3. kolo -  Krajský přebor mladšího žactva (2004+2005)                   -            Nové Město nad Metují

24.-29.6.2017 - Letní olympiáda dětí a mláděže (2002-2005)                             -           Brno

6.9.2017 - 4. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2006 a mladší)     -    Jaroměř

7. - 9.9.2017 - OVOV - Celostátní kolo                                                                -        Brno

9.9.2017 - 4. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2002+2003)             -        Dvůr Králové nad Labem

11. - 13.9.2017 - EKAG (European Kids Athletics Games) (2002-2006)           -         Brno

16.9.2017 - 4. kolo - Krajský přebor mladšího žactva (2004+2005+někteří 2006)-   Trutnov

16.9.2017 - Mistrovství Čech družstev starších žáků a žákyň (2002+2003)      -        Kladno

21.9.2017 - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2006 a mladší) - finále  -        Hradec Králové

23.-24.9.2017 - Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (2002+2003)               -         Břeclav

30.9.2017 - Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a žákyň (2004,2005,2006)  -       Bílina

30.9.2017 - Krajský přebor jednotlivců přípravky ve čtyřboji (2006 a mladší) -          Jaroměř

    ?          - Pomerančový mítink (2002 - 2011)                                        -          Jablonec nad Nisou


 

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode