Úspěchy

2017

JEDNOTLIVCI

  1. místo - Miroslav Špicar - skok daleký - KP starší žactvo (hala)

                  Miroslav Špicar - 60m překážek - KP starší žactvo (hala)

                  Miroslav Špicar - vrh koulí - KP starší žactvo (hala)

                  Miroslav Špicar - vrh koulí - Velikonoční hala - starší žactvo

                  Miroslav Špicar - devítiboj - KP starší žactvo

                  Ondřej Mikeš - skok daleký - KP starší žactvo (hostující závodník z AC TJ Jičín)

                  Ondřej Mikeš - hod oštěpem - KP starší žactvo (hostující závodník z AC TJ Jičín)

                  Ondřej Mikeš - 300m - KP starší žactvo (hostující závodník z AC TJ Jičín)

                  Matěj Šmejc - 800m - KP starší žactvo 

                  Jan Rücker - 1500m překážek - KP starší žactvo

                  J.Pácal, J.Rücker, M.Špicar, O.Mikeš - štafeta 4x60m - KP starší žactvo

                  David Špicar - hod oštěpem - KP mladší žactvo 

                  Adam Šulc - čtyřboj přípravka - KP (ročníky 2007)

                  Zdeněk Bičiště - čtyřboj minipřípravka - KP (ročníky 2009)

  2. místo - Matěj Šmejc - 800m - KP starší žactvo (hala)

                  Eliška Barcalová - vrh koulí - KP starší žactvo (hala)

                  Matěj Šmejc - 800m - Velikonoční hala - starší žactvo

                  Miroslav Špicar - vrh koulí - KP starší žactvo 

                  Miroslav Špicar - hod oštěpem - KP starší žactvo

                  Ondřej Mikeš - 60m - KP starší žactvo (hostující závodník z AC TJ Jičín)

                  Miroslav Špicar - skok o tyči - KP starší žactvo

                  Radek Čáp - 1500m překážek - KP starší žactvo (hostující závodník z SK Dobruška) 

                  Matěj Šmejc - 3000m - KP starší žactvo

                  David Švanda - skok vysoký - KP starší žactvo 

                  Adam Šulc - čtyřboj přípravka - KP (absolutní pořadí)

3. místo - Miroslav Špicar - skok vysoký - Velikonoční hala - starší žactvo

                  Matěj Šmejc - vrh koulí - Velikonoční hala - starší žactvo

                  Miroslav Špicar - skok daleký - KP starší žactvo

                  Eliška Barcalová - vrh koulí - KP starší žactvo

                  Pavlína Prudičová - hod oštěpem - KP starší žactvo (hostující závodník z SK Dobruška)

                  Miroslav Špicar - devítiboj - Mistrovství ČR ve vícebojích starší žactvo

                  D.Švanda, M.Šmejc, R.Čáp, M.Novotný - štafeta 4x60m - KP starší žactvo

                  Vojtěch Hladík - 1000m - KP mladší žactvo 

                  Karolína Palo - vrh koulí - KP mladší žactvo 

                  Miroslav Špicar - štafeta 4x60m - Olympiáda dětí a mládeže ČR starší žactvo (člen krajské štafety)

                  Radek Čáp - 3000m - KP starší žactvo (hostující závodník z SK Dobruška) 

                  Čeněk Novák - skok vysoký - KP starší žactvo 

                  Miroslav Špicar - hod oštěpem - Mistrovství ČR jednotlivců starší žactvo

DRUŽSTVA

1. místo - přípravka hoši - KPD (Krajský přebor družstev)

2. místo - starší žáci - KPD (Krajský přebor družstev) 

2016

JEDNOTLIVCI

  1. místo - Miroslav Špicar - skok daleký - KP starší žactvo (hala)

                  Ondřej Mikeš - skok daleký - KP starší žactvo (hostující závodník z AC TJ Jičín)

                  Miroslav Špicar - hod oštěpem - KP starší žactvo

                  Miroslav Špicar - OVOV - Mistrovství ČR

                  Adam Šulc - čtyřboj minipřípravka - KP (ročníky 2007)

                  Jonáš Valeš - čtyřboj přípravka - KP (ročníky 2006) 

  2. místo - Miroslav Špicar - skok daleký - KP starší žactvo

                  Miroslav Špicar - vrh koulí - KP starší žactvo

                  Sebastián Jirásko - 100m překážek - KP starší žactvo (hostující závodník z TJ SOKOL Nová Paka)

                  Vanda Vávrová - hod kriketovým míčkem - KP mladší žactvo

                  Sebastián Jirásko - hod oštěpem - KP starší žactvo (hostující závodník z TJ SOKOL Nová Paka)

                  Miroslav Špicar - skok vysoký - KP starší žactvo

                  Miroslav Špicar - skok daleký - Evropské hry (ročník narození 2002)

                  David Vrbata - 200m př. - KP starší žactvo (hostující závodník z TJ SOKOL Nová Paka)

                  Vojtěch Hladík - čtyřboj přípravka - KP (ročníky 2005)

  3. místo - Eliška Andrejsová - skok daleký - KP starší žactvo (hala)

                  Miroslav Špicar - 150m - KP starší žactvo (hala)

                  Ondřej Mikeš - vrh koulí - KP starší žactvo (hostující závodník z AC TJ Jičín)

                  Miroslav Špicar - hod oštěpem - Evropské hry (ročník narození 2002)

                  Vojtěch Hladík - běh na 600m - Evropské hry (ročník narození 2005)

DRUŽSTVA

3. místo - přípravka hoši - KPD (Krajský přebor družstev)  

 

2015

JEDNOTLIVCI

1. místo - Miroslav Špicar - hod oštěpem - KP starší žactvo

                Miroslav Špicar - pětiboj - KP mladší žactvo

                Miroslav Špicar - hod kriketovým míčkem - KP mladší žactvo

                Miroslav Špicar - skok daleký - KP mladší žactvo

                Miroslav Špicar - 60m - KP mladší žactvo

                Miroslav Špicar - 150m - KP mladší žactvo

                Eliška Andrejsová - 60m - KP mladší žactvo

                Miroslav Špicar - 300m - KP mladší žactvo

                Miroslav Špicar - hod kriketovým míčkem - Evropské hry (ročník narození 2002)

                Miroslav Špicar - skok daleký - Evropské hry (ročník narození 2002)

                Miroslav Špicar - vrh koulí - KP mladší žactvo

                Vojtěch Hladík - čtyřboj přípravka - KP (ročníky 2005)

                Adam Šulc - čtyřboj minipřípravka - KP (ročníky 2007)

2. místo - Jakub Fiala - skok daleký - KP starší žactvo

                Jan Rücker - 800m - KP mladší žactvo

                Jakub Fiala - 60m - KP starší žactvo

                Miroslav Špicar - hod kriketovým míčkem - Olympiáda dětí a mládeže ČR mladší žactvo

                Miroslav Špicar - skok vysoký - KP mladší žactvo

                Ondřej Mikeš - 300m - KP mladší žactvo (hostující závodník z AC TJ Jičín)

                Jonáš Valeš - čtyřboj minipřípravka - KP (ročníky 2006)

3. místo - Adéla Vítková - hod oštěpem - KP starší žactvo

                Eliška Andrejsová - pětiboj - KP mladší žactvo

                Ondřej Mikeš - hod kriketovým míčkem - KP mladší žactvo (hostující závodník z AC TJ Jičín)

                Adéla Vítková - hod kriketovým míčkem - KP mladší žactvo

                Miroslav Špicar - pětiboj - Mistrovství ČR mladší žactvo

                Vanda Vávrová - hod kriketovým míčkem - Evropské hry (ročník narození 2003)

DRUŽSTVA

 1. místo - přípravka hoši - KPD (Krajský přebor družstev) skupina A

 2. místo - mladší žáci - KPD (Krajský přebor družstev)             

2014

JEDNOTLIVCI

1. místo - Miroslav Špicar - 800m - KPml.(Krajský přebor mladší žactvo)

               Jakub Fiala - skok daleký - KPml.

               Miroslav Špicar - hod kriketovým míčkem - KPml.

               Jakub Fiala - 60m - KPml.

               Jakub Fiala - 150m - KPml. 

               Jakub Fiala - 300m - KPml.

               Vojtěch Hladík - čtyřboj přípravka - KP (ročníky 2005)

               Adam Šulc - čtyřboj minipřípravka - KP (ročníky 2007)

               Miroslav Špicar - hod kriketovým míčkem - Evropské hry (ročník narození 2002)

2. místo - Jan Rücker - 800m - KPml.

              Miroslav Špicar - skok daleký - KPml.

              Miroslav Špicar - 150m - KPml.

              Jakub Fiala - skok vysoký - KPml.

              Jan Rücker - 1500m - KPml.

              Miroslav Špicar - vrh koulí - KPml.

              Jakub Fiala - skok daleký - KP starší žactvo

              Jakub Fiala - sprint na 60m - Evropské hry (ročník narození 2001)

3. místo - Jakub Vávra - hod kriketovým míčkem - KPml.

              Miroslav Špicar - skok vysoký - KPml.

              Miroslav Špicar - hod oštěpem - KP starší žactvo

              Jakub Fiala - skok daleký - Evropské hry (ročník narození 2001)

              Miroslav Špicar - skok daleký - Evropské hry (ročník narození 2002)

DRUŽSTVA

3. místo - mladší žáci - KPD (Krajský přebor družstev)

            - přípravka hoši - KPD (Krajský přebor družstev) skupina B

            - přípravka dívky - KPD (Krajský přebor družstev) skupina B

 

2013

JEDNOTLIVCI

1. místo - Jakub Fiala - skok daleký - KPml.

             - Miroslav Špicar - hod kriketovým míčkem - KPml.

             - Miroslav Špicar - čtyřboj přípravka KP (ročníky 2002)

             - David Špicar - čtyřboj přípravka KP (ročníky 2005)

            -  Miroslav Špicar - hod kriketovým míčkem - Evropské hry (ročník narození 2002)

2. místo -  Jakub Fiala - skok daleký - Evropské hry (ročník narození 2001)

3. místo - Adam Novotný - skok daleký - KPml.

             - Kateřina Tulková - skok daleký - KPml.

             - Jakub Fiala - skok daleký - KP starší žactvo

             - Eliška Andrejsová - čtyřboj přípravka KP (ročníky 2002)

DRUŽSTVA

2. místo - přípravka hoši - KPD (Krajský přebor družstev) skupina B

3. místo - přípravka dívky - KPD (Krajský přebor družstev) skupina B

 

2012

JEDNOTLIVCI

1. místo - David Špicar - čtyřboj přípravka KP (ročníky 2005)

              - Eliška Andrejsová - čtyřboj přípravka KP (ročníky 2002)

2. místo - Petr Novotný - skok daleký - KP starší žactvo

               - Jakub Fiala - čtyřboj přípravka KP (ročníky 2001)

3. místo - Jana Blahutová - hod oštěpem - KP starší žactvo

               - Miroslav Špicar - čtyřboj přípravka KP (ročníky 2002)

DRUŽSTVA

1. místo - přípravka hoši - KPD (Krajský přebor družstev) skupina B

 

2011

JEDNOTLIVCI

2. místo - Kateřina Tulková - čtyřboj přípravka KP (ročníky 2000)

              -  Miroslav Špicar - čtyřboj přípravka KP (ročníky 2002)

3. místo -  Jakub Fiala - čtyřboj přípravka KP (ročníky 2001)

             -  Jan Rücker - čtyřboj přípravka KP (ročníky 2002) 

DRUŽSTVA

3. místo - přípravka hoši - KPD (Krajský přebor družstev) skupina B

              - přípravka dívky - KPD (Krajský přebor družstev) skupina B

 

 

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode