Výsledky

2017

PŘÍPRAVKA

1. kolo - 27.4.2017 - Týniště nad Orlicí - http://online.atletika.cz/vysledky/30813

2. kolo - 25.5.2017 - Hradec Králové - na webu www.atletika.cz ve formátu xls.

3. kolo - 15.6.2017 - Hradec Králové - ve formátu xls.

4. kolo - 6.9.2017 - Jaroměř - ve formátu xls.

Finále - 21.9.2017 - Hradec Králové - http://online.atletika.cz/vysledky/31769

Krajský přebor jednotlivců - 30.9.2017 - Jaroměř -

MLADŠÍ ŽACTVO

1. kolo - 11.5.2017 - Dvůr Králové nad Labem - http://online.atletika.cz/vysledky/30835

2. kolo - 1.6.2017 - Nová Paka - http://online.atletika.cz/vysledky/31178

3. kolo - 21.6.2017 - Nové Město nad Metují - http://online.atletika.cz/vysledky/31246

4. kolo - 16.9.2017 - Trutnov - http://online.atletika.cz/vysledky/31696

Mezikrajová utkání - 30.9.2017 - Bílina - http://online.atletika.cz/vysledky/31486

     - ve výběru kraje byla Karolína Palo (vrh koulí 2 kg)

V družstvu chlapců jsme měli na hostování 1 závodníka (Čáp - SK Dobruška)

STARŠÍ ŽACTVO

Halové Mistrovství ČR - 4.3. - 5.3.2017 - Praha - http://online.atletika.cz/ vysledky/27893

   M. Špicar (skok daleký), E. Barcalová (vrh koulí)

Krajský přebor ve vícebojích - 22.4. - 23.4.2017 - Hradec Králové - http://online.atletika.cz/vysledky/30632

   M.Špicar (devítiboj), E. Peterková (pětiboj)

YOUTH ATHLETICS - Sokol Grand Prix - 8.5.2017 - Kolín - http://online.atletika.cz/vysledky/30564

   M. Špicar (skok daleký, oštěp), M. Šmejc (vrh koulí, 1500m), A. Vítková (skok daleký, oštěp)

Mistrovství ČR ve vícebojích mládeže - 26.5. - 28.5.2017 - Olomouc - http://online.atletika.cz/vysledky/27927

    M. Špicar (devítiboj)

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze - 23.9. - 24.9.2017 - Břeclav - http://online.atletika.cz/vysledky/27988

    M. Špicar (100m př., hod oštěpem)

1. kolo - 29.4.2017 - Hradec Králové - http://online.atletika.cz/vysledky/30651

2. kolo - 21.5.2017 - Trutnov - http://online.atletika.cz/vysledky/30652

3. kolo - 17.6.2017 - Nové Město nad Metují - http://online.atletika.cz/vysledky/31193

4. kolo - 9.9.2017 - Dvůr Králové n. Labem - http://online.atletika.cz/vysledky/31656

Mistrovství Čech družstev skupina B - 16.9.2017 - Kladno - http://online.atletika.cz/vysledky/31557

V družstvu chlapců jsme měli na hostování 2 závodníky (Mikeš - AC TJ Jičín, Čáp - SK Dobruška)

V družstvu dívek jsme měli na hostování 1 závodnici (Prudičová - SK Dobruška)

EKAG (European Kids Athletics Games)

11.9. - 13.9.2017 - Brno - http://online.atletika.cz/upload/brno%2011-13.9.2017.pdf

2016

PŘÍPRAVKA

1. kolo - 28.4.2016 - Týniště nad Orlicí - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=26940

2. kolo - 26.5.20016 - Hradec Králové - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=27208

3. kolo - 23.6.2016 - Jaroměř - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=27208

4. kolo - 15.9.2016 - Hradec králové - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=27528

Finále - 22.9.2016 - Nové Město nad Metují - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=27653

Krajský přebor jednotlivců - 1.10.2016 - Jaroměř - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=27709

MLADŠÍ ŽACTVO

1. kolo - 19.5.2016 - Nové Město nad Metují - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=26659

2. kolo - 2.6.2016 - Hradec Králové - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=26910

3. kolo - 16.6.2016 - Dvůr Králové nad Labem - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=27078

4. kolo - 17.9.2016 - Jaroměř - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=27498

V družstvu chlapců jsme měli na hostování 1 závodníka (Čáp - SK Dobruška)

STARŠÍ ŽACTVO

1. kolo - 30.4.2016 - Nové Město nad Metují - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=26283

2. kolo - 22.5.2016 - Dvůr Králové nad labem - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=26822

3. kolo - 18.6.2016 - Trutnov - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=27079

4. kolo - 27.8.2016 - Hradec Králové - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=27278

Mezikrajová utkání - 5.6.2016 - Praha - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=26825

         - ve výběru kraje byl M.Špicar (skok daleký, oštěp, 4x300m)

Mistrovství ČR - 17.9. - 18.9.2016 - Jablonec - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=26173 

         - M.Špicar (skok daleký, oštěp)

V letošním roce hostovaly naše žákyně (E. Andrejsová, A. Vítková, K. Kindlová) za SK Dobrušku

V družstvu chlapců jsme měli na hostování 6 závodníků (Vrbata, Jirásko, Prokeš - Sokol Nová Paka,

Mikeš - AC TJ Jičín, Čáp, Baláček - SK Dobruška)

EKAG (European Kids Athletics Games)

5.9. - 7.9.2016 - Brno - http://online.atletika.cz/upload/brno%205-7.9.2016.pdf


2015

EKAG 2015.doc (279552)

Závody 2015.xls (1741824)

V záložkách daného souboru najdete výsledky následujících soutěží :

Starší žactvo - 1., 2. a 3. kolo

Mladší žactvo - 1. - 4. kolo

Přípravka - 1. - 4. kolo + finále + jednotlivci

MÚ - mezikrajové utkání

MČR ve víceboji

 

2014

EKAG 2014.doc (221184)

Závody 2014.xls (984576)

V záložkách daného souboru najdete výsledky následujících soutěží :

1. kolo staršího žactva

1. - 4. kolo KPM - h (první až čtvrté kolo Krajského přeboru mladšího žactva - hoši)

1. - 4. kolo KPM - d (první až čtvrté kolo Krajského přeboru mladšího žactva - dívky) 

1. - 4. kolo KSD - h (první až čtvrté kolo Krajské soutěže družstev přípravky - hoši)

                 KPJ - h (Krajský přebor jednotlivců ve čtyřboji přípravky - hoši) 

1. - 4. kolo KSD - d (první až čtvrté kolo Krajské soutěže družstev přípravky - dívky)

                KPJ - d (Krajský přebor jednotlivců ve čtyřboji přípravky - dívky) 

2013

EKAG 2013.doc (265728)

Závody 2013.xls (718848)

V záložkách daného souboru najdete výsledky následujících soutěží :

1. kolo staršího žactva

1., 3., 4. kolo KPM - h (první, třetí, čtvrté kolo Krajského přeboru mladšího žactva )

1. - 4. kolo KSD - h (první až čtvrté kolo Krajské soutěže družstev přípravky - hoši)

                 KPJ - h (Krajský přebor jednotlivců ve čtyřboji přípravky - hoši) 

1. - 4. kolo KSD - d (první až čtvrté kolo Krajské soutěže družstev přípravky - dívky)

                KPJ - d (Krajský přebor jednotlivců ve čtyřboji přípravky - dívky) 

2012

Závody 2012.xls (467456)

V záložkách daného souboru najdete výsledky následujících soutěží :

1. - 4. kolo KSD - h (první až čtvrté kolo Krajské soutěže družstev přípravky - hoši)

                 KPJ - h (Krajský přebor jednotlivců ve čtyřboji přípravky - hoši) 

1. - 4. kolo KSD - d (první až čtvrté kolo Krajské soutěže družstev přípravky - dívky)

                KPJ - d (Krajský přebor jednotlivců ve čtyřboji přípravky - dívky) 

2011

Závody 2011.xls (361472)

V záložkách daného souboru najdete výsledky následujících soutěží :

1. - 4. kolo KSD - h (první až čtvrté kolo Krajské soutěže družstev přípravky - hoši)

                 KPJ - h (Krajský přebor jednotlivců ve čtyřboji přípravky - hoši) 

1. - 4. kolo KSD - d (první až čtvrté kolo Krajské soutěže družstev přípravky - dívky)

                KPJ - d (Krajský přebor jednotlivců ve čtyřboji přípravky - dívky) 

 

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode