Termínovka

TERMÍNOVÁ LISTINA NA ROK 2019 

Uvádím pouze termíny soutěží, ve kterých se může někdo s našich představit

2.2.2019 - Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje  (2002-2004)               -   Jablonec nad Nisou

16.2.2019 - Přebor Libereckého kraje mladšího žactva (2006, 2007+někteří 2008)-   Jablonec nad Nisou

16.3.2019 - Velikonoční hala                                                                            -      Jablonec nad Nisou

5.4.2019  - OVOV - Okresní kolo                                                                      -       Jičín

27.4.2019 - 1. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2004+2005+někteří 2006) -        Hradec Králové

2.5.2019 - 1. kolo - Krajský přebor mladšího žactva (2006+2007+někteří 2008) -        Trutnov 

9.5.2019 - 1. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2008 a mladší)  -         Týniště nad Orlicí

11.-12.5.2019 - Krajský přebor ve vícebojích žactva                                           -       Hradec Králové

14.5.2019 - Pohár rozhlasu - mladší žactvo (2005,2006,2007) - okres Jičín          -       Lázně Bělohrad

14.5.2019  - OVOV - Krajské kolo                                                                       -         Hradec Králové 

15.5.2019 - Pohár rozhlasu - starší žactvo (2003,2004,2005) - okres Jičín           -        Lázně Bělohrad

21.5.2019 - Pohár rozhlasu - krajské kolo                                                          -        Hradec Králové

23.5.2019 - 2. kolo - Krajský přebor mladšího žactva (2006+2007+někteří 2008) -        Nové město nad Metují

26.5.2019 - 2. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2004+2005+někteří 2006)  -        Trutnov

30.5.2019 - 2. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2008 a mladší)   -         Jaroměř

31.5-2.6.2019 - MČR ve vícebojích                                                                    -        Zlín  

13.6.2019 - 3. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2008 a mladší)  -         Hradec Králové

16.6.2019 - 3. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2004+2005+někteří 2006) -         Dvůr Králové nad Labem

20.6.2019 - 3. kolo -  Krajský přebor mladšího žactva (2006+2007+někteří 2008) -      Hradec Králové

23.-28.6.2019 - Olympiáda dětí a mláděže (2004-2007)                                    -        Jablonec nad Nisou

7.9.2019 - 4. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2004+2005+někteří 2006)   -        Nové Město nad Metují

9.-11.9.2019 - EKAG (European Kids Athletics Games) (2004-2008)                   -         Brno

12.9.2019 - 4. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2008 a mladší) -       Týniště nad Orlicí

15.9.2019 - 4. kolo - Krajský přebor mladšího žactva (2006+2007+někteří 2008)  -     Jaroměř

18.9.2019 - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2008 a mladší) - finále  -        Dobruška

20.-22.9.2019 - MČR žactva na dráze (2004+2005)                                         -        Kolín

28.9.2019 - Krajský přebor jednotlivců přípravky ve čtyřboji (2008 a mladší) -           Jaroměř

29.9.2019 - Mezikrajové utkání mladšího žactva (2006+2007)                      -          ?

    ?          - Pomerančový mítink - starší a mladší žactvo (2004-2007)          -           Jablonec nad Nisou   

    ?          - Pomerančový mítink - nejmladší žactvo (2008-2012)                 -           Jablonec nad Nisou

14.12.2019 - Mezikrajová utkání staršího žactva (2004+2005)                     -          Ostrava

 

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode