Termínovka

TERMÍNOVÁ LISTINA NA ROK 2022 

Uvádím pouze termíny soutěží, ve kterých se může někdo s našich představit

29. - 30.1.2022 - Přebor Libereckého kraje ve vícebojích                              - Jablonec n. N.

11. - 13.2.2022 - MČR ve vícebojích                                                            - Praha 

12.2.2022 - Krajský přebor KHK staršího žactva v hale                                  - Jablonec n. N.

26. - 27.2.2022 - MČR žactva v hale                                                             - Praha

20.3.2022 - Velikonoční hala                                                                      - Jablonec n. N.

21.4.2022 - 1. kolo - Krajský přebor mladšího žactva (2009+2010)                 - Hradec Králové

24.4.2022 - 1. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2007+2008+ někteří 2009) - Nové Město n. M.   

1.5.2022- 2. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2007+2008+někteří 2009)  -  Hradec Králové

5.5.2022 - 1. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2011 a mladší)  - Týniště n. O. 

10.5.2022 - Pohár rozhlasu mladší žactvo (kat. III.)                                        - Jičín

11.5.2022 - Pohár rozhlasu starší žactvo (kat. IV.)                                          - Jičín

12.5.2022 - 2. kolo - Krajský přebor mladšího žactva (2009+2010)                   -  Nové Město n. M.

19.5.2022 - 2. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2011 a mladší)   -  Doudleby n. O.  

21. - 22.5.2022 - KPJ ve vícebojích                                                                 - Hradec Králové

2.6.2022 - 3. kolo - Krajský přebor mladšího žactva (2009+2010)                     -  Trutnov

3. - 5.6.2022 - MČR ve vícebojích                                                                  - Praha

9.6.2022 - 3. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2011 a mladší)   -  Hradec Králové  

18.6.2022- 3. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2007+2008+někteří 2009)  -  Dobruška

28. - 30.6.2022 - Olympiáda dětí a mláděže (2007-2010 (výběr z kraje))           - Olomouc

3.9.2022 - 4. kolo - Krajský přebor staršího žactva (2007+2008+někteří 2009)  -  Trutnov

3.-5.9.2020 - EKAG (European Kids Athletics Games) (2007-2011) výběr           -    Brno

8.9.2022 - 4. kolo - Krajský přebor přípravky (ročníky narození 2011 a mladší) -    Jaroměř

10.9.2022 - 4.kolo - Krajský přebor mladšího žactva (2009+2010)                    -   Jaroměř

17.-18.9.2022 - MČR žactva na dráze (2007+2008)                                         -   Jablonec n. N.

22.9.2022 - KP přípravky družstev - finále                                                      -   Dobruška

2.10.2022 - Krajský přebor jednotlivců přípravky ve čtyřboji (2011 a mladší)     -    Jaroměř

 

   

 

  

 

 

 

 

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode